loader
Proficiency
Size özel ders programı
Proficiency sınav eğitimi birebir olarak verilmektedir


kampanya
fırsatları

Eğitim Hakkında

Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir. Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik göstermektedirler.

Eğitim Programı

Proficiency sınavına hazırlık programı; konusunda uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin okuduğu üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır. Amaç; öğrencimize sınav stratejisini kazanmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve dilbilgisi becerilerine hakim olmaları özel materyaller, ödevler, vs.. ile sağlanır.

Sertifika

American Street almanız gereken Proficiency skoruna göre size özel bir program yapılır ve program tamamlandığında hedeflediğiniz skoru alabilmeniz sağlanır.

Kimler Katılmalı

Proficiency hazırlık atlama sınavına üniversitelerin hazırlık bölümünden muaf olmak isteyen her öğrenci katılabilir.