loader
Genel İngilizce Eğitimi
Size özel ders programı
Seviyenize uygun sınıflarda eğitim


kampanya
fırsatları

Eğitim Hakkında

İngilizce Eğitimlerimiz, Yetişkinlere ve Üniversite Öğrencilerine yönelik Genel İngilizce programımız, toplam 6 kurluk bir eğitim sisteminden oluşmaktadır.


ABD ve KANADA’da uygulanan Konuşma ve Konuşturma ağırlıklı eğitim metodumuz bulunmaktadır.


CELTA – DELTA – ELTA- TESOL sertifikalı Pedagojik formasyon eğitimi almış diplomalı Türk ve Yabancı Eğitmenlerimizle okuma-yazma-konuşma ve dinlemeye dayalı dolu dolu bir eğitim anlayışını benimsiyor ve öğretme GARANTİLİ bir İngilizce eğitimi sunuyoruz.


Öğrencilerimizin devamsızlık dışında kalan sebeplerden ötürü başarısız olduğu kurlarda ÜCRETSİZ KUR TEKRARI veriyoruz.

Eğitim Programı

Eğitiminize başlamadan Online Seviye Tespit Sınavı ile seviyeniz ölçülür. Seviyenize uygun bir sınıftan eğitimineze başlanır.

Seviyenize göre ingilize kursunda kaç kur alacağınız belirlenir ve eğitim programınız oluşturulur.

Her 1 kur 100 ders saatinden oluşur ve tercihinize göre 5 ile 12 haftalık bir süreci kapsar.

6 kurda toplam 1068 saatin üzerinde  süren Yetişkin Genel İngilizce Programımız Temel düzeyde Türk eğitmenler, ileri düzeyde ise yabancı eğitmenler eşliğinde MAKSİMUM 10 KİŞİLİK sınıflarda uygulanmaktadır.


Tüm kur eğitimleri boyunca ÜCRETSİZ katılabileceğiniz American Social Clubs (İNGİLİZCE KONUŞMA – GRAMER ve KELİME EZBERLEME AKTİVİTELERİ),

Eğitimlerinize destek olarak kur içi kullanabileceğiniz, 9 SAAT BİREBİR ÖZEL DERS  imkanı,

YAŞAM BOYU SINIRSIZ katılabileceğiniz CLUB eğitimi (Ayrıca ekstra bir arkadaşınız veya yakınınızı davet edebileceksiniz.) Programları öğrencimize sunulur.

Sosyal etkinlikler ve diğer birçok interaktif aktivitelerle İngilizceyi bir amaç değil bir araç haline getiriyor, kursiyerlerimize teorik becerilerini pratik çalışmalarla geliştirme imkanı sunuyoruz.

American Street olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

Sertifika

Şişli American Street Genel İngilizce programına katılan öğrencilerimiz American Street Başarı Sertifikasına sahip olurlar.

Kimler Katılmalı

Günümüzde artık tek bir dil bile yeterli olmamaktadır. İngilizce tüm dünyada konuşulan, tüm iş görüşmelerinde karşımıza çıkan bir engeldir. Bu engeli eğlenceli bir şekilde American Street ile kısa sürede aşabilirsiniz.

İngilizce üniversiteden mezun olan bir öğrenci için iş görüşmesinde CV’sindeki en büyük artılardan biridir. Ya da hali hazırda çalıştığınız firmada terfi etmenizi sağlayabilir ve aldığınız maaşı artırabilirsiniz.

Global dünyada işinizde kolaylıkla yurt dışına açılabilir ve dünyadaki birçok firmayla çalışabilirsiniz.

Kısacası dünyada 500 milyondan fazla kişinin konuştuğu dili konuşmak size her anlamda seviye atlatacaktır.