loader
Çocuklar İçin İngilizce Kursu
Size özel ders programı
Seviyenize uygun sınıflarda eğitim


kampanya
fırsatları

Eğitim Hakkında

Dil eğitimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar etkili ve kalıcı bilinmektedir. Erken yaşta verilen ingilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Çocuk İngilizcesi eğitimine ne kadar erken başlarsanız o kadar kalıcı ve etkili geri dönüşler alırsınız.

İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır.

Eğitim Programı

Eğitime başlamadan önce Şişli İngilizce Kursu  online ve ücretsiz junior seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı 5 dakikada bitirdikten sonra seviyenize uygun sınıflarda çocuklarımıza özel olarak hazırlanan kolej düzeyinde eğitimi almaya başlayabilirler.

Sertifika

American Street Çocuk İngilizce Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Kimler Katılmalı

7-17 yaş grubu tüm çocuk ve genç yaş grubundaki öğrenciler çocuklar için verdiğimiz İngilizce eğitimine katılabilir. Çocuk İngilizce kursu özel kolej düzeyinde hazırlanmış bir eğitim programıdır.